ترک سیگار و تعویض آن با ویپ

 

ترک سیگار و تعویض آن با ویپ

آیا آماده اید تا سیگار را با ویپ تعویض کنید؟ صنعت ویپینگ به دلیل افزایش آگاهی عمومی درباره ی مضرات سیگار، پیشرفت چشمگیری داشته است. در سراسر جهان میلیون ها نفر از مردم به دلایل مرتبط با حفظ سلامت، در حال تغییر رویه دادن از سیگار به ویپینگ هستند. چه دلیل تغییر رویه ی شما مربوط به مشکلات سلامتی باشد، چه می خواهید لذت بیشتری از استفاده از نیکوتین ببرید، ما خبر خوبی برای شما داریم. ویپینگ هم سالم تر و هم مفرح تر از سیگار کشیدن است و برای هر فردی که بخواهد لذت تعویض سیگار با ویپ را بچشد، در دسترس می باشد.

 

ما می دانیم که تعویض ویپ با سیگار می تواند در ابتدا یک تجربه ی سخت (طاقت فرسا) باشد، در اینجا ما را برای شما (تازه وارد های ویپینگ) با یک سری اطلاعات محرمانه، نکته ها و ترفندها، یک راهنمای کوتاهی برای تعویض سیگار با ویپ فراهم میکنیم.

راهنمای کوتاه تعویض سیگار با ویپ

۱٫ یک فهرست تهیه کنید.

برای اینکه تصمیم ترک سیگار را دوباره به خود یاد آور شوید(به منظور تسهیل تایید دوباره تصمیم ترک سیگار) ، یک فهرست از تمام دلایل موثر در تعویض سیگار با ویپ تهیه کنید. ویپینگ یک جهش مثبت در زندگی است،ما احساس آزادی که به هنگام ترک سیگاری که دیگر شما را راضی نمی کند و ورود به یک دنیای جدید به شما دست می دهد را درک می کنیم. (ویپینگ یک ارتقای مثبت است. با کنار گذاشتن چیزی که دیگردر سیگار کشیدن شما را راضی نمی کند، که به یک دنیای جدید وارد می شویم آزادی را احساس می کنیم)  تمام مواردی که درباره ی آنها مطمئن نیستید را بر روی کاغذ بیاورید؛ این کار به شما برای یافتن پاسخ پرسش هایتان و آموختن درباره ی دنیای هیجان انگیز ویپینگ انگیزه می دهد.

۲٫ سیگارایتان را را قایم کنید…

سیگارهایتان را که قبلا استعمال می کردید را مخفی کنید. اگر درباره ی تصمیم تان واقعا مسمم هستید، ما به شدت به شما پیشنهاد می کنیم که همزمان با انتخاب ویپینگ (شروع استفاده از ویپینگ) جعبه های حاوی هرگونه دخانیات قدیمی تان را مخفی کنید و یا دور بریزید. دور از دسترس قرار دادن آنها انگیزه ی شما را برای ویپینگ بالا می برد، حتی اگر شما در ابتدا ویپینگ را به اندازه ی عادت قدیمیات (سیگار کشیدن) دوست نداشته باشید.

۳٫ آزمایش با مقدار نیکوتین

به محض اینکه شما ترک دخانیات (تنباکو) را شروع کردید، آزمایش با مقادیر مختلف نیکوتین را شروع کنید تا مقدار نیکوتینی که بدنتان می پذیرد را پیدا کنید. از این روش به عنوان ابزار مناسب برای جذب نیکوتین استفاده کنید تا تعویض سیگار به ویپ را برای شما تسهیل کند. نکته ی خوب قضیه این است که شما برای آزمایش مقادیر مختلف نیکوتین موجود در ای-لیکویید ها، مجبور به تغییر برند یا مدل سیگار الکترونیکی خود نیستید. این آزمایش کمی شبیه به انتخاب بین دخانیات سنگین تر و سبک تر (قوی تر و ضعیف تر) است، البته طیف مقادیر نیکوتین موجود در ویپینگ بسیار متنوع تر است، در نتیجه پیدا کردن مدل دلخواه شما آزمایش بیشتری می طلبد. از کجا معلوم، اگر شما واقعا در ترک سیگار مسمم هستید، حتی ممکن است که با گذر زمان تصمیم بگیرید که ای-لیکویید فاقد نیکوتین را امتحان کنید.

۴٫ مناسب ترین دستگاه را انتخاب کنید(دستگاهی که از همه مناسب تر است را انتخاب کنید)

یکی از شرایط پیوستن به جامعه ی ویپینگ استفاده از محصولات متنوع ارائه شده در بازار است. قسمتی از فرایند ترک سیگار می تواند (و باید) شامل آزمایش با انواع محصولات سیگار الکترونیکی برای لذت بردن از تنوعی که ویپینگ به همراه می آورد، همچنین برای کمک به شما در انتخاب مناسب ترین دستگاه برای شما و نیاز هایتان می باشد.

۵٫ دوستت را بشناس

معمولا می گویند “دشمنت رو بشناس” یا چیزی شبیه به این، اما ما دوست داریم که ویپینگ را دوستی که شما را در  مسیر ترک سیگار همراهی خواهد کرد، در نظر بگیریم. قبل از شروع این مسیر، تحقیق درباره ی موضوعات جذاب حیطه ی (مرتبط با) صنعت ویپینگ خیلی مفید خواهد بود. در حال حاضر بیشتر مکالمات رایج درباره ی فواید ویپینگ برای سلامت و قوانین رسمی می باشد. اطلاعات زیادی در دنیای مجازی (بر روی شیکه اینترنت)  به شما کمک میکند و آگاهیتان را درباره ی سفرتان به دنیای ویپینگ را افزایش می دهد. در نتیجه شما هم یکی از آن دسته افراد باهوش و خلاق (فعال) می شوید (البته که باهوش و خلاق بودید که تصمیم ترک سیگار را گرفتید) و چیز های جدید خواهید آموخت.

امیدواریم که نکات مذکور، این مسیر استفاده از ویپ برای ترک سیگار را راحت تر کند. هنگامی که به مقصد خود رسیدید، ما نیز از پیوستن شما به جمع خودمان خوش حال می شویم (هیجان زده ایم).